"ВЕТМЕДКОМПЛЕКС" грумінг-салон

Тримінг Ветмедкомплекс

Тримінг котів і собак на професійному рівні

Тримінг, що це і як його роблять?
 Тримінг роблять у процесі цілеспрямованої селекції була виведена група порід собак з набагато більш жорсткої, ніж це передбачено природою, шерстю. 

Щільною, жорсткою, блискучою, що нагадує панцир, що добре захищає тварину під час полювання від колючого чагарнику, дощу, снігу, від зубів і пазурів диких тварин. І, дійсно, жорстка шерсть має цілий ряд переваг. Вона не звалюється, не вимагає постійного розчісування, добре тримає форму, добре захищає від несприятливих погодних умов і в бійках, практично не линяє, а так же набагато менше збирає на прогулянці реп’яхів і колючок

Жорстка шерсть має певний цикл дозрівання, і по завершенні якого втрачає пружність і блиск, розпадається на окремі пасма і набуває кострубатий непривабливий вигляд. Цей цикл триває від 4 до 8 місяців, в залежності від індивідуальних особливостей тварини

Для правильного завершення циклу, дозрілу, мертву шерсть необхідно видалити механічно, тобто вискубати, тим самим стимулюючи зростання нової, «живої» молодої шерсті. Видалення відмерлої шерсті шляхом вищипування і є те, що прийнято називати словом тріммінг. 

Якщо шерсть дозріла, то вона видаляється легко і безболісно. Причому, тварини настільки звикають до цієї процедури, що іноді засипають прямо на столі для грумінгу.


Породи тварин які триммінгуются
Перший триммінг можна проводити приблизно в 4-6 місяців залежно від породи цуценяти та ступеня відмирання шерстного покриву. Триммінг рекомендується проводити раз на 3-6 місяців. 

Це залежить від породи, швидкості відростання шерсті, сезону року, лікарських показань. Частота триммінгу також залежить від того чи бере тварина участь у виставках, конкурсах та інших громадських заходах.
Перерахувати усі породи собак, які потребують триммінгування складно, оскільки існує можливість упустити яку-небудь породу. Ми пригадаємо найпопулярніші породи:

  • тер’єри (майже всі жорсткошерсті);
  • брюссельський грифон;
  • шнауцери (цверг-, мітель-, ризен-);
  • жорсткошерсті такси.

Техніка проведення триммінгу:

  • Перший метод (за допомогою ножа для тримінгу)
  • Великим пальцем мастри захоплюють невелику кількість шерсті і притисняють їх до леза ножа. Потім різким рухом виривають ці шерстинки.
  • Другий метод (за допомогою пальців, вищипування)
  • Припіднімається невелике пасмо шерсті. Майстри беруть кілька волосків вказівним і великим пальцями і висмикають відмерлі шерстинки з пасма швидким рухом..

Головною метою триммінгу є видалення волосків під корінь. Основний метод і техніка триммінгу однакові для всіх порід жорсткошерстих собак. Для виставкових собак застосовують лише триммінг. 

Для домашніх собак можна застосовувати машинну стрижку в салоні краси для тварин.
Запрошуємо Вас скористатися нашими послугами, будьте креативними!
До кожного пацієнта ми знаходимо індивідуальний підхід!
У нас діє гнучка система знижок, періодично проводяться акції.

Замовити послугу