Що було на фестивалі DogBrands Fashion Show-2018?

 

Вперше у місті Львів, а саме у приміщенні Ветеринарна клініка «Ветмедкомплекс», був проведений фестиваль грумінгу DogBrands Fashion Show-2018! На цьому заході був проведений ряд унікально-практичних майстер класів від провідних українських грумерів – Світлани Козловської з Одеси та Анни Позднякової зі Львову. Незабаром, після показу професійних методів грумінгу DogBrands, за сприянням спонсору нашого заходу – компанії «АгроВетЗахист» відбувся показовий майстер клас від справжніх майстрів своєї справи на тему «Грумінг котів. Використання та підбір косметики».

      Учасники фестивалю з захоплюючим видом відвідували лекції, на яких було презентовано новинки ветеринарних препаратів, а також останні хіти косметики.

     Спонсорами та партнерами цього пізнавального заходу стали: корпорація «Артеміум», ПП «Біомир», компанія «АгроВетЗахист», журнали «Зоодруг», «GroomService» та ВК Ветеринарна клініка «Ветмедкомплекс».

     Особиста подяка професіоналам своєї справи, лекторам – Світлані Козловьскій та Анні Поздняковій за проведення пізнавальних майстер класів. Подяка друзям, спонсорам та партнерам, які приймали участь в організації заходу – Віра Федьків, Алесі Чудній, Любі Деткович, Марині Яремчук, Олександру Адамюку та Уляна Ризік ! Також виражаємо окрему подяку Христині Бородіній за надання унікальних моделей!

     До зустічі на наступному DogBrands Fashion Show!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *