"ВЕТМЕДКОМПЛЕКС" грумінг-салон

креативна стрижка Ветмедкомплекс

Креативна стрижка на професійному рівні

Креативна стрижка абсолютно новий напрямок в грумінгу, який прийшло до нас з Америки. Креатив, слово з англ. creative, що в перекладі означає творчий. Креативний грумінг включає в себе нестандартні стрижки собак з елементами декорування. 

Фарбування шерсті в яскраві кольори не шкідливими барвниками. Виголювання візерунків на шерсті, декоративні глиттер-тату різнокольоровими блискітками, плетіння колосків декоративний манікюр – все це креативний грумінг. Всі ці процедури є абсолютно нешкідливими для домашніх улюбленців

Колорування – надає вашому улюбленцю унікальності та неперевершеності. Ми використовуємо біофарби на основі які абсолютно безпечні для тварини. Тільки якісний матеріал та довготривалий єфект. Виділіть свого вихованця серед інших. Фарба для шерсті допоможе як підкреслити довершеність породи, так і приховати недоліки.

Асортимент допоміжних засобів дуже різноманітний. У Грумінг-салоні “Ветмедкомплекс” ми використовуємо фарби які не шкодять шерсті і не викликає алергічних реакцій.
Фарби в свою чергу можуть бути:

  • стійкі (зберігають колір кілька місяців);
  • нестійкі (змиваються після миття шампунем)

Також, до креативного грумінгу відносять застосування блискіток , і перламутру, що закріплюється на шерсті нетоксичним косметичним клеєм. Сформовані з блискучих частинок малюнки виглядають дуже ефектно, більш лаконічною скромний варіант – прикраса бліскіткамі тільки вушок.

Ще одним різновидом креативного грумінгу може бути вистригання на шерсті собаки цікавих картинок різного ступеня складності. Подібна процедура, як не дивно, краще виглядає на собаках короткошерстих порід. Безумовно наші майстри володіють неабияким талантом художника, адже спочатку малюнок наноситься на тіло тварини і тільки потім, сантиметр за сантиметром, вистригається майстром.

Запрошуємо Вас скористатися нашими послугами, будьте креативними!
До кожного пацієнта ми знаходимо індивідуальний підхід!
У нас діє гнучка система знижок, періодично проводяться акції.

Замовити послугу