"ВЕТМЕДКОМПЛЕКС" грумінг-салон

грумінг-котів-і-собак Ветмедкомплекс

Грумінг котів і собак на професійному рівні

Зараз ми чуємо дуже часто такі слова як «грумінг котів і собак» але не всі знають повне значення цих слів.
З англійскої «groom» перекладається як догляд, тобто грумінг – це загальний косметичний догляд за твариною.

Цю процедуру повинні проходити усі домашні тварини, оскільки обрізати кігті й чистити вуха та очі потрібно кожній із них, незалежно від того, приймають вони участь у виставках чи ні.

Для полегшення процедури грумінгу ми рекомендуємо привчати вашого вихованця з дитинства. В ідеалі до всіx гігієнічних процедур потрібно привчати кошенят та цуценят з раннього віку, коли воно потрапило до вас в cім’ю. Ми пропонуемо почати зі звичайного гребінця з довгими, рідко поставленими зубцями. Такі гребені легко знайти в нашій аптеці Ветмаркет. При виборі гребеня перевіряйте, наскільки зубці гладкі, без задирок, щоб кожна вершина зубця була з тупим кінцем. Поки ваше кошеня та цуценя не звикне, чесати його потрібно кожен день, бажано перед годуванням, тваринки відмінну пам’ятають:

мене причесали – потім погодували. 

Щоденні повторення дадуть зрозуміти, що процедури легко сприйматися твариною. За кігтями теж потрібно привчати стежити. При виборі когтерізу перевагу віддавайте інструменту по типу кусачок або ножиць. Для привчання кігті потрібно підстригати кожні 10-14 днів.

У нормі у кішок не накопичується ciрка на зовнішній частині вуха, в собак вуха треба чистити регулярно в дома для цього вам потрібно невеликую кількість Аурікапу який Ви можете придбати у нас в грумінг салоні Ветмедкомплекс або у будь якій аптеці Ветмаркету, закапати у вушний прохід закрити вухо і масажними рухами при основі вушка плавно масувати. 

Або краще звернутися до нас в салон для чистки вушних раковин. При сильному виділенні потрібно звертатися до лікаря, це може бути першими ознаками захворювання.

Чи можна купати кішок?

Звичайно! Ми часто чуємо, що кішок часто купати не можна, але професіонали давно помітили, що завдяки pегулярному купанню сезонні линьки проходять швидше, і шерсть тварини більш гладка, м’яка, її приємніше гладити, в оселі немає шерсті. Також не забувайте, що більшість порід кішок – це результат селекційної роботи людини, а це передбачає регулярний догляд господаря за шерстю тварини. Інколи у персів застрягае язик в іх довгій шерсті, а британці не можуть самотужки прочистити густу шубу. 

Породи диких типів часто страждають від зайвого жиру на поверхні шкіри. Господарям виставкових тварин рекомендують починати купання, коли малюкові виповнюється 1 місяць. Для купання наші майстри використовують якісні шампуні Американської фірми Espree

Практика також показує, що чим раніше почати мити і сушити феном кошеня, тим легше пройде процес звикання. Намагайтесь купати кішку в спокійних умовах, воду поливати з кухлика, а не з душу. При купанні використовуйте воду 36-38 градусів.

У купанні котячих складніше потім тварину висушити, бажано привчати до фену змалку. На початку кошеня буде чинити спротив, але на 5-6-му купанні і до сушіння звикне. Для дорослих тварин можна використовувати метод сушіння рушниками. Він полягає в тому, що після купання Ви тварину замотуете в рушник, тримаєте, поки він не стане вологим, потім міняєте на наступний, і так допоки тварина не висохне. Коли Bаша кішка стала майже сухою, візьміть гребінь і ретельно прочешіть, шкіра після купання легко віддає мертву шерсть.

Стрижка кішкам рекомендована в декількох випадках:

  • коли утворюються ковтуни, які не можливо вичесати;
  • в сім ї, в якій є дитина до року;

Стрижка котам підходить в теплу пору року або якщо в квартирі досить тепло, щоб кіт не мерзнув після стрижки. Варто пам’ятати, якщо ви плануєте брати участь у виставках — стригти тварину не можна, тому що у деяких порід кішок після стрижки може змінюватися колір або структура шерсті, хоча сама тварина від цього не страждає, але на виставку вже не можна. 

Багато господарів дуже люблять красиву шерсть, але не можуть впоратися з цим завданням. У таких випадках ми пропонуємо нашу послугу в грумінг салоні Ветмедкомплекс експрес-линьки. Професійний підбір косметики та вмілі руки наших майстрів приберуть всю мертву шерсть, і вона після таких процедур стане гладкою, блискучою, від котика буде приємно пахнути. Що б ви не вибрали, пам’ятайте, кішки не такі страшні звірі, як про них говорять, вони дуже потребують нашої любові і турботи про них.

Запрошуємо Вас скористатися нашими послугами, будьте креативними!
До кожного пацієнта ми знаходимо індивідуальний підхід!
У нас діє гнучка система знижок, періодично проводяться акції.

Замовити послугу